TERMÍN VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK

 

 

 

 

 

V průběhu zimy a začátkem jara máme obvykle veliké množství přijatých a potvrzených objednávek a tak tyto nemůžeme odeslat všechny najednou jakmile začne opravdové jaro. To se prostě nedá zvládnout!
Prosíme proto o trpělivost! Rostlina není věc, kterou lze zaslat kdykoliv a jakkoliv.
Balení rostlin je velice pracné a věnujeme mu maximální pozornost! Každá rostlina je balena do papíru zvlášť a v krabici tak nemá možnost pohybu.
Takto na jaře, při velikém množství přijatých objednávek, je připravujeme k odeslání v tom pořadí, jak byly u nás postupně zaevidovány. Vždy se snažíme vyhovět vašim žádaným termínům odeslání, ale samozřejmě hodně také záleží na stavu a dostupnosti rostlin po zimě (namrzlé nebo uschlé rostliny), na skladbě objednávaných rostlin a 
také hlavně na našich časových možnostech. V březnu, dubnu, květnu i červnu si budete muset asi vždy na vyřízení objednávky nějakou dobu (i delší!) počkat. Později, během léta, a podzimu je již větší klid a rostliny do vaší objednávky většinou vybereme do týdne a ihned vám zašleme údaje k platbě. Pokud pošlete platbu obratem, rychle také odešleme vaši zásilku.