Jak nás najdete

 

domů katalog 2015 | obchodní podmínky objednávka prodejni doba | návštěvní kniha | objednací list 1 objednací list 2 | kontakt

 

Ivan a Jana Najmanovi, OKRASNÉ ROSTLINY, Nad Řekou 911 (V Habřinách), 252 28 ČERNOŠICE

 

Poloha naší zahrady na mapě Google, kde si příp.můžete naplánovat trasu cesty k nám autem, na kole i pěšky:  https://goo.gl/maps/lCibq

Souřadnice:    49.941044, 14.305479          (49°56'27.8"N 14°18'18.8"E)

 

Na MAPY.cz to vypadá takto:

 

 

Popis cesty od Prahy: jedete výpadovkou na Strakonice. V Lahovicích (před mostem přes Berounku) odbočíte vpravo na Radotín a dále pokračujete směrem na Černošice. V Černošicích - jedete po hlavní silnici směrem na Dobřichovice, Karlštejn. Po přejezdu železničních kolejí odbočíte vpravo (směr Karlštejn), vyjedete kroutící se silnicí na rovinku Vráž, dále kolem samoobsluhy (vpravo), jedete dál asi 1000m a vpravo je v mírném klesání větší areál železářství U KONÍČKŮ, za tímto železářstvím (asi 500m) v levotočivé zatáčce, (u kontejnerů na odpady) odbočte vlevo z hlavní silnice na úvozovou cestu mezi keři V Habřinách. Jedete touto asfaltovanou cestou bez odbočování, pořád rovně dolů mezi keři a neobdělanými poli. Minete odbočku vlevo přes roklinu do druhé chatové osady a jedete stále rovně dolů. Dále minete odbočku vpravo do ulice HABROVÁ a úplně dole je malé rozšíření cesty, jakési provizorní parkoviště. Tady můžete zastavit a dojít pěšky k nám (teď již pokračujete vpravo, ulicí Nad Řekou), nebo dojet až před naši zahrádku (nejde otočit, musí se couvat). Vchod do našeho minizahradnictví je vlevo, ke konci ulice Nad Řekou.

Popis cesty od Dobřichovic: vyjedete stoupání na Černošice a krátce za začátkem obce ČernošicE odbočíte ze silnice vpravo dolů (v pravotočivé zatáčce u kontejnerů na odpady) na asfaltovanou cestu V Habřinách a po ní pořád až úplně dolů na konec cesty. Tam zastavíte na malém parkovišti a zbytek cesty (ulicí vpravo Nad Řekou) dojdete k nám.

Tam je naše malá zahrada s velikým sortimentem kytiček pro Vaši skalku, zahrádku i vřesoviště.

 

(Pokud bloudíte kdekoliv po Černošicích a nemůžete nalézt naši zahradu, zeptejte se kohokoliv na železářství U KONÍČKŮ, každý v Černošicích toto železářství zná a U KONÍČKŮ vám rádi poradí. Od Koníčků je to potom směrem na Dobřichovice, již zmiňovaná první odbočka vlevo!! Nebo zavolejte na náš tel: 775 046 420.)