Jak nás v ČernoŠICÍCH najdete ?

 

 

Ivan a Jana Najmanovi, OKRASNÉ ROSTLINY, Nad Řekou 911 (V Habřinách), 252 28 ČERNOŠICE

 

mapy.cz:

 

Od Prahy jedete výpadovkou (dálnice D4) na Strakonice.V Lahovicích odbočíte vpravo na Radotín a jedete směrem na Černošice. V Černošicích pokračujete směrem na Dobřichovice, Karlštejn. Po přejezdu železničních kolejí odbočíte druhou odbočkou vpravo (směr Karlštejn), vyjedete serpentinami ulice Dobřichovické  na rovinku Vráž, dále kolem Samoobsluhy s parkovištěm (vpravo) al asi 1000m dál je vpravo areál železářství U KONÍČKŮ a asi 500m za železářstvím, v levotočivé zatáčce, (stanoviště kontejnerů na odpady) odbočte vlevo ze silnice Dobřichovická na slušnou cestu mezi hustými keři a starými duby (V Habřinách). Jedete  pořád rovně dolů mezi keři a neobdělanými poli. Minete odbočku vlevo přes roklinu do chatové osady a jedete stále rovně dolů. Dále minete odbočku (vpravo) do ulice "HABROVÁ" a úplně dole je vlevo malé neoznačené parkoviště. Tady můžete zastavit a dojít pěšky k nám, (teď již ulicí Nad Řekou), nebo dojet až před naši zahrádu (špatně se tam ale otáčí, většinou je lepší zpátky vycouvat!). Vchod do našeho minizahradnictví najdete vlevo, ke konci ulice Nad Řekou.

Popis cesty od Dobřichovic: vyjedete stoupání na Černošice a krátce za začátkem obce ČernošicE odbočíte ze silnice prudce vpravo (v pravotočivé zatáčce u kontejnerů na odpady) na asfaltovanou cestu "V Habřinách" a po ní pořád až úplně dolů na konec cesty. Tam zastavíte na malém parkovišti a zbytek cesty (ulicí vpravo "Nad Řekou") dojdete k nám.

Tam je naše minizahrada s velikým sortimentem kytiček pro Vaši skalku, zahrádku i vřesoviště.

 

(Pokud bloudíte po Černošicích a nemůžete nás nalézt, zeptejte se kohokoliv na železářství U KONÍČKŮ (každý v Černošicích toto železářství zná), a U KONÍČKŮ vám rádi poradí. Od Koníčků je to potom směrem na Dobřichovice, již zmiňovaná první odbočka vlevo!! Nebo zavolejte na náš tel: 775 046 420.)