DOPRAVA A PLATBA

 

 

 

 


Platba za rostliny:

Platbu za objednané rostliny přijímáme pouze bezhotovostním BANKOVNÍM PŘEVODEM (nezasíláme balíky dobírkou!). Platbu zadávejte teprve tehdy, až od nás obdržíte údaje k platbě - po kompletním výběru rostlin do dané objednávky!

Pokud máte o naše rostliny vážný zájem, jistě pochopíte, že nechceme riskovat, že při odeslání rostlin dobírkou si objednané rostliny nikdo nepřevezme, ať již ze zapomětlivosti či roztržitosti a rostliny tak zůstanou nevyzvednuté ležet v nevyhovujících podmínkách na poště a nakonec se jako poničené a nepoužitelné vrátí po úložné lhůtě zpět. Stalo se nám toto již vícekrát a proto přijímáme platbu za rostliny pouze bezhotovostním bankovním převodem před odesláním zásilky na účet  č. 162369898/0300, vedený u ČSOB.

Při úhradě zásilky složenkou typu A na Č.Poště nám toto ve vlastním zájmu neprodleně oznamte, abychom mohli vaši platbu dohledat, identifikovat, potvrdit a následně odeslat rostliny. Pokud nám platbu složenkou neoznámíte, tak musíme čekat až k nám od Č.pošty dorazí papírový "Soupis převodů poštovních poukázek typu A" (kde je soupis plateb včetně jména plátce uveden), ale to trvá někdy i týden! A vy tak musíte čekat na již zaplacené rostliny.

Neplaťte nikdy za rostliny dříve než od nás obdržíte kompletní údaje k platbě (pošleme je až vaši objednávku připravíme pro odeslání - tj. po konečném výběru rostlin do dané objednávky)!


 

Doprava:

Zásilky odesíláme poštovním kurýrem DPD.

Pohyb vašeho balíčku můžete sledovat na webových stránkách poštovní služby DPD. Vždy zadáváme do systému DPD při podávání zásilky telefonní číslo + mail adresáta. DPD pak adresáta informuje o čísle zásilky a o termínu dodání zásilky. Navíc pak v den rozvozu vás DPD s hodinovou přesností informuje o dodání balíku kurýrem DPD. Můžete samozřejmě na webu DPD také změnit termín dodání, pokud vám uvedený nevyhovuje a nejste třeba ten den doma.

Žádáme vás proto o pečlivé zadání Vašich kontaktních údajů při zadávání objednávky (číslo mobilu, mail !!), abychom tyto údaje mohli správně vyplnit a zadat, kam má zásilka dorazit. Bude-li adresa špatně, nemusíte s případnou reklamací uspět. Adresát ručí za to, aby měl na zvonku uvedené jméno. Jinak se na něj kurýr nemusí dozvonit.

 
 


základní cena poštovného a balného za jeden odesílaný balík
(platba bankovním převodem)
 

DPD          130.-Kč