Poslední aktualizace:  25. března 2020 (07:02 hod.)

 

   katalog rostlin - ÚVOD:

 

 

Podle těchto nabídkových seznamů rostlin můžete začít ihned objednávat, nejlépe přes elektronický formulář OBJEDNÁVKA, popř. v papírové formě na formuláři OBJEDNÁVKA PDF. Průběžně zde po celý rok doplňujeme nově dopěstované rostliny a nedostupné druhy ze seznamu odstraňujeme.
Nabízené rostliny nikde nenakupujeme, všechno jsou naše výpěstky. Nemusíte se je bát objednávat a vysazovat ani během horkého léta, ale ani v pozdním podzimu - všechny rostliny jsou pěstované v našich běžných tvrdých klimatických podmínkách - střídavé - divné zimy, někdy se sněhem, jindy holomrazy nebo zase suchá a horká, jindy mokrá a studená léta! Vše pěstujeme v běžném venkovním prostředí ve středních Čechách na západ od Prahy - na hodně slunečné zahradě, vysoko nad řekou Berounkou. Nemáme žádné vytápěné skleníky ani množárny. To, co se u nás vypěstuje, dobře roste a bude prospívat kdekoliv a komukoliv. Rostliny jsou dobře zakořeněné v plastových obalech a také takto odesílané. Navíc jsou vždy dobře zabalené, každá jednotlivá rostlina zvlášť. Nemohou se tak v krabici jakkoliv pohybovat a poničit i při hrubém zacházení s balíky při přepravě.. Tím, že balíme každou rostlinu do několika vrstev papíru, je rostlina izolována před horkem nebo mrazem a chráněna před vyschnutím. Obdržíte tak v jakékoliv roční době životaschopné, pěkné, levné a odolné rostliny. Zaručujeme jejich dobré a rychlé ujmutí, výtečný růst a brzké kvetení. Jen po vybalení doporučujeme nechat rostliny aklimatizovat někde v polostínu několik dnů, než je vysadíte na konečné místo. Výběru rostlin, balení i zasílání věnujeme maximální pozornost a věříme, že budete, vždy s našimi rostlinami spokojeni.

Platbu přijímáme pouze bezhotovostním bankovním převodem. Nezasíláme rostliny dobírkou!

Všechny prodávané rostliny pěstujeme pouze po opravdu malých počtech kusů. Prodáváne a zasíláme je jen koncovým zákazníkům, nevyřizujeme objednávky od zahradníků na plošné výsadby, ani objednávky pro další prodej rostlin v obchodech apod.

POZOR: všechny zde uvedené obrázky u jednotlivých druhů rostlin a kolekcí rostlin jsou pouze ilustrační fotografie těchto rostlin v dalších letech po výsadbě.