DOPRAVA A PLATBA

 

 

 

 


Platba za rostliny:

Platbu za zásilky přijímáme pouze bezhotovostním BANKOVNÍM PŘEVODEM (nezasíláme rostliny "na dobírku"). 

Pokud máte o naše rostliny vážný zájem, jistě pochopíte, že nechceme riskovat, že si objednané rostliny nikdo nepřevezme, ať již ze zapomětlivosti či roztržitosti a rostliny tak zůstanou nevyzvednuté ležet v nevyhovujících podmínkách na poště a nakonec se jako poničené a nepoužitelné vrátí po úložné lhůtě zpět. Stalo se nám toto již vícekrát a proto přijímáme platbu za rostliny pouze bezhotovostním bankovním převodem před odesláním zásilky na účet  č. 162369898/0300, vedený u ČSOB.

Při úhradě zásilky složenkou typu A na Č.Poště nám toto ve vlastním zájmu neprodleně oznamte, abychom mohli vaši platbu dohledat, identifikovat, potvrdit a následně odeslat rostliny. Pokud nám platbu složenkou neoznámíte, tak musíme čekat až k nám od Č.pošty dorazí papírový "Soupis převodů poštovních poukázek typu A" (kde je soupis plateb včetně jména plátce uveden), ale to trvá někdy i 14 dnů!! A vy tak musíte čekat na již zaplacené rostliny.

Neplaťte nikdy za rostliny dříve než od nás obdržíte kompletní údaje k platbě (pošleme je až kompletně vaši objednávku připravíme pro odeslání - tj. po konečném výběru rostlin do dané objednávky)!


 

Doprava:


Všechny zásilky odesíláme ČESKOU POŠTOU a to balíkem "DO RUKY"
 
Účtujeme 
POŠTOVNÉ A BALNÉ ZA KAŽDÝ ODESÍLANÝ BALÍK!  Vycházíme z nových tarifů České pošty a jednotně počítáme za jednotlivé balíky cenu poštovného a balného 149.-Kč. U vícekusových zásilek (2 a více balíků na stejnou adresu) potom počítáme poštovné a balné ve výši 135.-Kč za jeden odesílaný balík.

U zásilek, kdy je rostlin více nebo je váha rostlin celkově větší než balíme do jednoho normálního balíku, vám dáme na výběr, zda budete chtít tyto rostliny zaslat ve dvou balících za 2 x 135.-Kč poštovného a balného, nebo v jednom maxi balíku s poštovným 190.-Kč.

 


základní cena poštovného a balného za jeden odesílaný balík
(platba bankovním převodem)
 

149.-Kč


cena poštovného a balného za každý vícekusový (stejná adresa) balík
(platba bankovním převodem)
 

135.-Kč


cena poštovného a balného za maxi balík
(vždy po osobní dohodě - platba bankovním převodem)
 

190.-Kč

Pozn: ceny poštovného a balného jsou platné od 26.10.2018, v případě dalšího zdražení služeb České pošty budou patřičně upraveny